WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bayan Azdırıcı Damlalara Yoğun İlgi!

Bayanların cinsel isteklerini ve tutkularını arttırmak için kullanılan bayan azdırıcı damla ürünlerine olan ilgi arttı. Bayan azdırıcı damla kullanımı oldukça kolaydır. Bir çay kaşığı veya 7 8 damla ölçüsünde bayan azdırıcı damlayı bir bardak su, çay veya kahve işe birlikte kullanabilirsiniz.

 Kullandığı ürünün tadında ve görünümünde herhangi bir değişiklik meydana getirmez. Bu yüzden partnerinizden gizli olarak da kullandırmanız mümkündür. Bayan azdırıcı damla kadınları cinsel birleşme için hazır hale getirir. Daha tutkulu ve şehvetli bir cinsel birleşmeyi garanti eder.

Alkollü ürünlerle kullanılması durumunda içerdiği etkili karışımların sağlığınız açısından tehlike göstermesi olası olduğundan tavsiye edilmemektedir. Bayan azdırıcı damla kullanımı kadınların cinsel isteksizlikleri doğrultusunda giderek yaygınlaşmıştır.

Bayan azdırıcı damlalar kullanım açısından kolay olduğundan toplum içinde de kullanabilir eve gidene kadar cinsel birleşmeye hazır hale gelebilirsiniz. 10 dk. içerisinde etkisini göstermeye başlayan damlalar 30 dk. da etkisi tam olarak hissettirir. Sağlık açısından hiçbir tehlike arz etmeyen bayan azdırıcı damlalar 18 yaş altı için kullanıma uygun değildir.

27 Ağu 2021 16:45

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.