WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Aşk Ve Cinsellik

İki insan birbirlerinden etkilenmeden nasıl sevgili olamayacaklar ise aynı şekilde işleyen cinsellik için de durum değişmez. Eğer karşılık olarak herhangi bir ilgi duymadan, aşık olmadan sadece cinsel açıdan tatmin olma duygusu ile ilişki yaşanmak istenir ise o zaman cinselliğin gerçek sırrına ulaşılamaz ve doruklarda farklı bir boyuta geçme aşaması söz konusu olamaz.
 
Fakat iki tarafın da birbirlerine aşık olduğu bir cinsellik, büyük bir isteğe dayalı olarak gerçekleştiği için başka boyutta ayrı bir zevk alınabilir. Cinsellik sadece yazılan bir programa cevap veren bir robot gibi amaca hizmet edecek bir durum değildir. Aşk ile beslenen ve aslında canlı bir varlık gibidir. Duygu görmezse kendini kapatır. Ya da istek ve arzunun, aşkın olmadığı yerde yeşermez.
 
Ruhsal olarak eğer güzel bir cinsellik yaşanmak istenirse bu mutlaka düzenli olarak aşık olunan kişi ile yapılmalıdır. Fakat her ne kadar aşık da olsanız fizyolojik bir takım cinsel sorunlar da engel teşkil edebilir. Bunun için geciktirici hap çeşitlerini kullanmak da sizlere en doğru çareyi sunacaktır.

27 Ağu 2021 16:21

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.