WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Afrodizyak Çayların Etkileri ve Yan Etkileri Hakkında Bilgiler

Cinsel gücü arttırmak görevini üstlenen pek çok afrodizyak çaylar, ürün, bitki, parfüm ve yiyecekler vardır. Cinsel sorunların tedavisine yardımcı olabilecek afrodizyak çayların etkili olduğu söylenir. Unutumayın ki bu afrodizyak çayların bilimsel deneyler sonucunda kesin çözüm olarak kabul edilmemiş ama insanlar üzerinde etkisi olduğu biliniyor.

Bu sayfada sizlere türk üretimi olarak insanlara sunulmak üzere olan afrodizyak çaylar olarak bilinen bu ürün hakkında bilgiler sunmaktayız...

AFRODİZYAK ÇAYLAR

Çay ya da kahve keyfiyle birlikte hem enerji kaynağı, hem de afrodizyak! Sentetik katkılı gıdaların hayatımızda gittikçe daha fazla yer almasıyla, şifalı bitkiler, insanların kafasını daha ciddi bir şekilde meşgul etmeye başladı.

Hastalananlar, normal tıbbi tedavinin yanında bir tür destek olarak kullanırlarken, hastalanma eğiliminde olduklarını hissedenler de, bir tür koruyucu olarak şifalı bitkilere yöneliyorlar. Şifalı bitkiler, insanların afrodizyak ihtiyacı meselesinde de sık sık gündeme gelen bir konu. Azgın Teke otundan başlayıp, değişik bitkilere kadar uzanan bir dizi öneri, bu konuya meraklı olanların denemesine açık durumdadır. Afrodizyak konusunda yeni bulunan bazı ilaçların korkutan yan etkileri, ilgilenen herkes için, doğal afrodizyak arayışını da gündeme getiriyor.

Peki ama hem sağlığımıza faydalı olacak, hem yorgunluk hissimizi ortadan kaldırıp yaşam kalitemizi artıracak ve hem de afrodizyak olarak işe yarayacak ve ama mutlaka doğal bir şey, o nasıl olurdu?.. İlk söyleyişte hayal gibi gelse de, son günlerde Türkiye piyasasına Albatros adı altında Eczaneler aracılığıyla giren ve kullananlar tarafından çevrelerine tavsiye edildiği bilinen bir ürün, bütün bu özellikleri bünyesinde barındırıyor gibi. Başlı başına da çeşitli amaçlar için kullanıldıkları bilinen , Azgın Teke Otu, Ginseng, Ginkgo Biloba (Japon Eriği), Saw palmetto ( testere Palmiyesi) ve Çoban çökerten gibi beş bitkinin, formülü üretenlerce bilinen karışımından elde edilen ve sonrasında çay ya da kahveyle karıştırılarak hazırlanan bu ürün, hem vitamin ve hem de afrodizyak vazifesi görmektedir. Kahveli karışımı sıcak, çaylı karışımı ise soğuk suyla kullanılan Albatros’un, kullanıldıktan kısa bir süre sonra etki etmeye başladığı da gelen haberler arasında.Afrodizyak etkili içecekler bay ve bayan için cinsel uyarı sağlamaktadır.

YAN ETKİSİ YOK

Söylediği kadarıyla tamamen tabii bir karışım olan bu ürünün, herhangi bir yan etkisi yok ve sağladığı gençlik ve tazelik hissinin de, yaklaşık üç Gün sürdüğü söyleniyor. Şirket sahibi Şeref Menteşe ile yaptığımız görüşmede, ürettikleri ürünün piyasada bilinen bazı ilaçlara alternatif olup olmadığını sorduk; Şeref bey ürünlerinin tamamen bitkisel olması nedeniyle alternatif tanımının hukuken doğru olmadığını söyledi. Menteşe, “Biz bitkisel gıda destek ürünü üretiyoruz, bu nedenle ürünümüz, herhangi bir ilacın alternatifi değil. Sadece karışımlarımızda kullandığımız çok özel efsanevi bitkilerin birçok alanda yardımcı olduğu bilinen gerçeklerdir. Ekstreler kullandığımız için, ürünlerin etkisini haftalar sonra değil içtikten yaklaşık bir saat sonra metabolizmanın onarılmasına yardımcı oldukları için hissediliyor” dedi.

28 Ağu 2021 22:27

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.