WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Afrodix Erkekte Erken Boşalma Problemine Tedavi

Afrodix ürünümüz erken boşalma problemine tedavi edici pek çok özelliği barındırmakta ve afrodizyak olarak da kullanılabilir. Bu sayfada sizlere afrodizyak etkisi olan Afrodix ürünümüz hakkında faydalanacağınız bilgileri sunmaktayız...

AFRODİX Havlıcan Köklü Bitkisel Karışım

İçerik: Havlıcan %30, Isırgan Tohumu %30, Polen %28, Günlük Otu %10, Safran %2

Kullanım Şekli Ve Dozu: Tercihen yemeklerden 30 dakika önce günde 3 defa ikişer kapsül tavsiye edilir.

Toplam : 180 kapsül (1 aylık tedavi)

Uyarılar:

- Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

- 25C derecenin altındaki oda sıcaklığında ve kuru bir yerde muhafaza ediniz.

- Gebe veya emziriyorsanız, herhangi bir ilaç kullanıyorsanız veya tıbbi bir probleminiz varsa lütfen bize bildiriniz.

YAN ETKİ : Hiçbir yan etkisi yoktur.

PREMATÜR EJAKÜLASYON

Birçok erkek hayatlarının bir döneminde kontrolsüz veya erken ejakülasyon problemi yaşamaktadırlar.Erken boşalan erkeklere tedavi için bitkisel ilaçlar üretilmektedir. Erken boşalma, erkeğin veya eşinin cinsel hayatında sorunlara neden olmaya başladığı noktada tıbbi bir problem olarak kabul edilir.

Erkeklerde orgazma ulaşma anında meni sıvısının çok erken ve kontrolsüz bir şekilde boşalmasıdır. Cinsel ilişki sırasında veya cinsel ilişkiye başlamadan önceki aşamada meydana gelebilir. Erken boşalma sorunu olan bir erkek bu sorundan dolayı ciddi psikolojik sıkıntılar yaşayabilir.

Erken boşalmaya neden olabilen çok sayıda etken vardır. Genellikle altta yatan neden psikolojiktir.Stres, depresyon ve diğer faktörler bu durumu ortaya çıkarabilir. Erken boşalmaya neden olan fiziksel nedenler arasında prostat hipertrofisi( büyümesi) ve prostatitis (prostat iltihabı), kalp - damar hastalıkları , diabetes mellitus (şeker hastalığı) gibi hastalıklar sayılabilir.

Birçok erkek zaman zaman erken boşalma problemi yaşamakta ve sonradan kendileri bu sorunu çözmektedirler. Tedavi gerektiren durumlarda ise oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.Erkeklerin erken boşalma ve ereksiyon sorunu için bir çok prezevatif çeşitleri bulunmaktadır.

28 Ağu 2021 22:19

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.