WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

5x5 Afrodizyak Nedir Ne İşe Yarar

Bu sayfada sizlere 5x5 afrodizyak ürünü hakkında faydalanacağınız bilgileri sunmaktayız. Fakat bu ürün daha etkili yeşilex afrodizyak ürünü bizde mevcuttur. Bu yeşilex afrodizyak ürünü hakkında bilgi almak için aşağıdaki linki tıklayınız...

5x5 Bitkisel Afrodizyak, yüzyıllardır içeriği bilinen, yakın ve uzak doğu kökenli bitkilerin kliniksel deneyler ile bir araya getirilmesinden ve denemelerden elde edilen bir cinsel güç artırma ürünüdür. Kliniksel deneyler ile 5x5 Bitkisel Afrodizyak' ın 45 dakikada cinsel istek seviyesini ve sertleşmeyi en üst düzeye çıkardığı belirlenmiştir. Uzun süreli kullanımlarda 5x5 Bitkisel Afrodizyak' ın cinsel problemleri giderdiği, sertleşme ve cinsel istek duygusunu arttırdığı ispatlanmıştır. Bilindiği gibi cinsel problemlerin ana nedenleri olarak beyinin uyarılamaması ve cinsel organdaki kan basıncının dengelenememesi gibi faktörler gösterilebilir.

5x5 Afrodizyak ne değildir?

Öncelikle ve özellikle, hiç bir kimyasal içermez. Mineral ve her ne ad altında olursa olsun, hiç bir katkı maddesi içermez. Tamamen bitkiseldir.

5x5 Bitkisel Afrodizyak, yasal olmayan yollar ile yurda sokulan ya da satılan; bu nedenle de herhangi bir denetime tabii olmayan bir ürün değildir.

T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı' nın,12/08/2008 tarih ve 16/00006/00006-7 sayılı izni ile üretilmiştir ve Türkiye Cumhuriyeti' nin denetim mekanizmaları ile her aşamada denetlenmektedir. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak hazırlanmıştır.

5x5 Bitkisel Afrodizyakın etkisi ve sonuçları

MNCfaith Bitkisel Afrodizyak Kapsülünü kullandığınız andan 1 saat sonra etki eder, etkisi 3 gün boyunca devam eder.

- Cinsel organa kan basıncını artırır.

- Sertleşme problemini ortadan kaldırır.

- Beyindeki oksijen seviyesini düzenler.

- Karışımın kan basıncını düzenleyici, kalp kuvvetlendirici, kolestrol seviyesini düşürücü, merkezi sinir sistemini uyarıcı ve özellikle yorgunluğu giderici özelliği vardır.

- İştah açıcı ve cinsel gücü kuvvetlendirici etkisi bulunmaktadır.

- Uzun süreli kullanımlarda cinsel isteksizliği giderir.

- Uzun süreli kullanımlarda sperm sayısını artırıcı özellik gösterir.

- Uzun süreli kullanımlarda erken boşalmayı önler.

- Uzun süreli kullanımlarda idrar yolları ve testis tedavisinde etkilidir.

- 72 Saat etkilidir. Etki süresince cinsel performansınızda herhangi bir azalma olmaz.

28 Ağu 2021 22:21

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.